modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

2014 Vito Tanıtıldı

0 156

Mercedes, V serisi minivan modellerinden sonra bu modellerin ticarete daha uygun olan versiyonlarını tanıttı.
Dış görünüm olarak diğer Mercedes V serisi modeller ile aynı olan Vito sadece tampon rengi, farklı jant seçenekleri gibi ayrıntılar ile farklılık taşıyor.
İç mekanın da görünüm olarak selefine göre çok fazla yenilik taşımayan yeni Mercedes Vito’da yenilenen direksiyon simididikkat çekerken; dikkat sensörü, elektrikli ön koltuklar, otomatik park asistanı, farklı donanım paketleri ile sayısı sekize kadar çıkabilen hava yastıkları, kör nokta sensörleri gibi bir çok teknolojik yeniliğe sahip.
yeni mercedes vito
Panel van, Crew, Tourer isimli üç farklı alt model seçeneğinin yanı sıra binek olarak kullanıma da uygun olan Pro ve Select seçeneklerine de sahip.
Bu modeller 4895mm, 5140mm, 5730mm olmak üzere üç farklı uzunluk değerlerine sahip. Maksimum yüksekliği 1910 mm olan yeni Vito, En fazla 1.369 kg yük kapasitesi sunuyor.
yeni mercedes vito
Kaputun altında ise iki farklı dizel motor seçeneği bulunmakta, birincisi 1.6 litrelik motor hacmine sahip, dört silindirli. Bu motor seçeneği 88 ve 144 beygir gücünde iki alternatif ile satışa sunulmakta. İkinci motor seçeneği ise 2.15 litre hacimli yine dört silindirli motor seçeneği. Bu motor seçeneği ise 136, 163, 190 beygir gücünde üç alternatife sahip.
yeni mercedes vito
Farklı donanım paketlerinde dört tekerlekten çekiş ve sadece önden çekişli veya sadece arkadan itişli seçenekler sunulurken 6 ileri manuel ve 7 iler otomatik vites seçenekleri mevcut.

Bir önceki makalemiz olan Citroen Divine DS concept Detaylandı başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: