modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

3M’le araçlar estetik ve güzel

0 174

Yüksek performanslı araçları kaplama ve kişiselleştirmedeki uzmanlığıyla bilinen inovasyon devi 3M, Türkiye’de bir ilke imza atarak 3M Araç Kaplama Eğitim ve Sertifikasyonu programını başlattı. 3M’nin üstün teknolojiye sahip araç kaplamalarında, uzman kişiler tarafından uygulama gerçekleştirildiğinde çok daha başarılı sonuçlar alınıyor. Uzman ellerde gerçekleştirilen 3M araç kaplama uygulamalarının dayanıklılığı artarken, araçlar estetik ve güzel görünümleriyle trafikte hiç olmadıkları kadar dikkat çekiyor.

Program sırasında araç kaplama malzemelerinin tasarımı ve kalitesinin yanı sıra işlemi gerçekleştiren uzmanın eğitimi ve donanımının da çok önemli olduğu vurgulandı. Tüm bu elementlerin, süreci kolaylaştırdığı vurgulanırken başarılı uygulamaların daha kaliteli sonuç alınmasını ve kaplamaların uzun süre dayanmasını sağlandığının da altı çizildi.

3M Doğu ve Orta Avrupa Yüksek Teknik Servis Mühendisi Yotam Yahel’in katılımıyla gerçekleştirilen uygulamalı eğitim sonunda Türkiye’nin farklı illerinden gelen katılımcılardan test bölümünde başarılı olanlar, 3M Sertifikalı Uygulama Uzmanı olmaya hak kazandılar.

3M'le araçlar estetik ve güzel</p>
<p>

Bir önceki makalemiz olan Hidrojen yakıtlı Toyota geliyor başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: