modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Alfa Romeo Giulia İle Piyasa Yeniden Hareketlenecek!

2 214

İtalyan markanın uzun süredir sessiz kaldığı orta sınıf, Giulia ile yeniden hareketlenecek.

Özellikle Almanların dominant olduğu orta sınıfta, rekabete yeni bir üye daha katılıyor. İtalyan marka Alfa Romeo’nun gelecek modellerine de ışık tutan modeli Giulia, markanın bu sınıfta Alfa Romeo 75 modelinden bu yana yollara çıkaracağı ilk arkadan itişli modeli olma özelliği taşıyor.

1530 kg ağırlığa sahip Giulia’nın ağırlık dağılımı 50:50 oranında ol7077917401989859708_dduğu belirtilirken, kilogram başına üreteceği 3 HP’lik güç oranıyla hem dengeli hem de performanslı bir otomobil olacağını söylemek mümkün. Tasarımıyla kaputunun altındaki canavara vurgu yapan Giulia’ya Ferrari destekli 510 HP güç üreten 3.0 litrelik turbo beslemeli V6 motor hayat veriyor. Aracın 0’dan 100 km/s değeriyse 3.9 saniye olarak açıklanıyor. Bu verilerle Mercedes-Benz C63 AMG S ile hemen hemen aynı güce sahip otomobil, aynı zamanda BMW M3 ve Audi RS4 gibi performanslı orta sınıf temsilcileriyle de rekabete girecek.

Birçok aktif ve pasif güvenlik donanımıyla gelecek olan Giulia’nın önümüzdeki günlerde daha küçük hacimli ve gündelik hayata daha uyumlu motor seçenekleri de gün yüzüne çıkacak.

Bir önceki makalemiz olan 2015 ikinci yarısı çıkacak modeller başlıklı makalemizi okudunuz mu?

2 Yorumlar
  1. gökhan ezgi diyor

    bayılıyorum bu italyan markasına

  2. akın ekmez diyor

    bu araba tabiki piyasayı hareketlendirir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: