modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Attrage Satışa Sunuldu!

0 170

Japon otomobil firması Mitsubishi yeni küçük sedan Attrage modelini 43.900 TL’den başlayan fiyatlarla otomobil tutkunları için satışa sundu.

Amerika pazarında Mirage adı ile satışta olan küçük sedan 1.2 litrelik MIVEC benzinli motor ünitesine sahip otomobil satışa sunuldu. 80 beygir güç üreten motora CVT otomatik şanzıman seçeneği de eşlik ediyor.

Şehiriçi pratik kullanımı ve hafif yapısıyla karşımızda olan Attrage, düşük yakıt tüketiyor. Krom ön ızgara ve ön sis farları ile dış tasarımında daha ayrıntılı bir duruş sergilemeyi başarmış gibi.

ABS, EBD ve BA gibi standart olarak sunulan güvenlik donanımların yanısıra Aktif Denge ve Çekiş Kontrol Sistemi de güvenlik ekipmanlarını başarı ile tamamlamış durumda.

Anahtarsız Operasyon sistemi sayesinde yanınızda taşıdığınız kontak anahtarı ile otomatik olarak kapıları açma imkanı sunuluyor. Ayrıca motoru çalıştırmak için de yine anahtara gerek duymayan “Bas Çalıştır” sistemi de Yeni Attrage modelinde standart bir özellik.

Kendi boyutlarından beklenmeyecek derecede 450 litrelik bir bagaj hacmi sunan Yeni Mitsubishi Attrage, 7 farklı renk ve 2 farklı döşeme seçenekleri ile 43.900 TL’den başlayan fiyat etiketiyle alıcılarını bekliyor.

Yeni Mitsubishi Attrage fotoğraf galerisini burada bulabilirsiniz

Bir önceki makalemiz olan Fiestalar 1 Litrede 140 HP Üretecek başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: