modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Dartz Prombron Black Shark

0 196

21. yüzyılın casus arabası olarak tanımlanan araç Kevlar titanyum kasa, retina tarayıcı, parmak izi tanımlama, araç içi kamera, özel siren ve ışıklar ve elekrik şokuyla gizlenen kapı kolu anti paparazzi aygıtıyla birlikte geliyor. Araç ayrıca en yüksek rating olan B7 zırhına sahip.
Daha önceden açıklandığı gibi bu SUV Mercedez-Benz GL üzerine tasarlandı ve German motor sürücüleri yardım paketi, şampanya tutacağı, Xbox One, PS4 ve LTE hotspot imkanı sunuyor.

İki motor seçeneği bulunan Prombron Black Shark modifiye edilmiş twin-turbo 5.5-liter V8 ve güncellenmiş twin-turbo 6.0-litre V12 Mercedes-sourced motorlarla donanımlı. Daha güçlü bir ünite eğer istenirse 1,500 bhp (1,119 kW)’a kadar çıkarılabiliyor.

Dartz’ın sahibi Leo Yankelovich “Arabalarımız yüzlerce güçlü ve zengin insanın rüyalarını süsleyecek ancak bunlardan sadece birkaçı sahip olabilecek.” açıklamasını yaptı ve devamında “yüzleşmemiz gereken bir şey varsa o da hepimiz seri üretilen arabalardan sıkıldık. Gittikçe küçülen, ekonomik ve çevreci olsun diye dönüşümlü plastikten yapılmış araçların arasından sıyrılmaya yönelik iş çıkartmaya çalışmak oldukça moral ve can sıkıcı” olarak açıkladı.

Bir önceki makalemiz olan Skoda’dan sıcak kış kampanyası başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: