modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Gelmiş Geçmiş En Hızlı Audi R8 Yolda

0 33

Bu jenerasyonun büyük ihtimalle son modeli olacak olan araç şu ana kadar üretilmiş “en güçlü Audi” olma özelliği taşıyor.
Araç 570 bhp (425 kW) güç üreten 5.2-litre V10 bir motor ile gelecek. 7 vitesli S tronic ile donanımlı yeni R8 azami hızı olan 320km’ye gelmeden önce 100 km’ye 3.2 saniyede roketleyen all-wheel drive system ile güçlendirilmiş. Bu da aracı şu ana kadar üretilmiş “en hızlı R8″ yapıyor.
Aracın tasarımı R8 LMS ilhamlı görünmekle beraber mat karbon fiberden üretilmiş ön spoiler, yan dış havalandırmalar, ayna kutusu, arka difuser ve arka kanat en göze çarpan özelliklerinden birkaçı. Yeni R8 ayrıca parlak siyah alaşımlı jantlar, parlak siyah egzoz boruları ile gelen sport egzoz sistemine sahip. Frenler karbon seramik ve anotla kaplı kırmızı fren pedleri ile donanımlı olacak.
2015 Audi R8
Spor görünüm kabinde R8 competition’a özel mat karbon fiber kapı plakaları ile devam ettirilmiş.Sirket yaptığı açıklamada aracı alacak olan müşterilerinin kendi zevklerine uygun iç ve dış renk seçeneklerine sahip olacağını açıkladı.
2015 Audi R8
Yeni R8 ompetition limitli sayıda 60 adet üretilecek ve sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulacak. Siparişler Kasım ayında alınmaya başlanacak ve 2015′in ilk aylarında teslim edilmeye başlanacak.

Bir önceki makalemiz olan 2016 BMW X5 M ve X6 M Modelleri Tanıtıldı başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: