İletişim

 

telefon : 0850 302 7773

“İletişim” için 10 yanıt

sitenizde bulunan test sürüşlerinizi kendiniz mi seçtiniz yoksa youtubedan başkasının videosu mu ? bide bilginiz varsa youtube daki videoların telif hakkı olup olmadığını sorabilir miyim ?

servisever.com hızlı, ucuz, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek araç sahiplerinin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.
servisever.com Hızlı, ucuz, kaliteli Hizmet
HAKKIMIZDA

servisever.com hızlı, ucuz, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek araç sahiplerinin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

Bakım, otogaz dönüşümü, kaporta boya, tamir aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarınıza kaliteli servis ağı, çağrı merkezi ve internet platformumuz ile en uygun fiyatları sunmaktır.

Türkiye’de otomotiv sektöründe araç bakım onarımları için en hızlı, güvenilir, ucuz ve kaliteli hizmeti sağlayarak tüm müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerinin üzerine çıkmak.

Hedefimiz müşteri odaklı bir kuruluş olarak müşteri beklentilerini anlamak ve sizleri hızlı, basit servis anlayışı ile tanıştırmaktır.

Ayrıca çok yakında yeni geliştirdiğimiz
sistemle birlikte sitemizde araç kullanıcıları ; kendi araçlarının bakım fiyatlarını direk öğrenerek sitemiz üzerinden satın alabilecekler.

Sitemize üye olan servisler , hizmet verdikleri araç markalarına ait bakım paketlerini , yedek parçalarını , aksesuarlarını ve tüm hizmetlerini sitemiz üzerinden satma imkanını bularak yeni müşteriler kazanma imkanına kavuşacaklar.

Kısacası tüm Türkiye’de araç sahipleri ile servislerin buluşma noktası olarak Türkiye’nin en büyük oto servis ağıyla hizmet vermekteyiz.

“Aracınıza verdiğiniz değer ServiseVer”

Türkiye’nin En Büyük Oto Servisi

merhaba,
sitenizde iletişim panelinin yorumlama üzerine olması sitenin profesyonelliğini engelliyor. yazılan iletişim numarasından sadece mesaj bırakılabiliyor. site içerisinde reklam anlaşması için size ulaşamadım. dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soruyu cevaplayınız: