modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Infiniti Q80 Inspiration Fastback Concept

0 235

Avrupa’nın önemli fuarlarından Paris otomobil fuarı yaklaştıkça, otomobil üreticileri fuarda tanıtacakları modellere ait merak uyandıran detayları basınla daha sık paylaşmaya başladılar. Bunlardan birisi de Nissan Motors!a bağlı olan ve daha çok Amerika pazarı için lüks otomobiller üreten Infiniti. Japon üretici Paris Otomobil Fuarı öncesinde Q80 Inspiration Fastback Concept aracına ait merak uyandıran ikinci fotoğrafı yayınladı.
Nissan’ın lüks segmentteki markası Infiniti Paris Motor Show’a bir aydan daha az bir süre kala önem verdiği yeni aracı Q80 Inspiration Concept’e ait görüntülerden daha fazla yayınlayacak gibi görünüyor. Bu parlak, zarif ve 4 koltuklu fastback lüks otomobil şu aşamada seri üretime girmese de Infiniti’ye ciddi kazanımlar sunacağını tahmin etmek zor değil.
Uzun süredir hakkında konuşulan 4 kapılı Q50 coupe büyük bir ihtimalle 2017 veya 2018′de seri üretimine geçilerek piyasaya sürülecek. Model büyük olasılıkla Mercedes-Benz MRA platform üzerine monte edilerek üretilecek ve 700 beygir gücünde motoru (522 kW) enerji veren V6 turbo Hibrid motor ile güçlendirilecek.
Q80 hakkında daha fazla bilgi ve tam görüntüler için 1 aydan daha az bir süre kaldı. 2 Ekim’de Paris Motor Show’un ilk basın gününde tüm ayrıntılar açığa çıkacak.

Bir önceki makalemiz olan Citroen Divine DS concept Detaylandı başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: