modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

İşte Renault’nun Temmuz fiyatları

1 259

Renault, Temmuz ayında yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler için kredi ve indirim fırsatları sunuyor.

Renault’ya özel bir taşıt kredisi olan Renault Plan ile müşteriler, düşük taksitlerle borcunu ödeyebiliyor. Tüm binek otomobillerde geçerli olan kampanya kapsamında Cilo HB 399 TL’den başlayan, Megane HB 599 TL’den başlayan aylık taksitlerle tüketiciye sunuluyor.

Bu kampanya dışında ise Renault binek modellerinde 48 bin TL’ye 24 aya kadar vadelerde yüzde 0.79, 24 ayın üzerindeki vadelerde ise yüzde 0.89 faiz oranı ile ayrıca bir kampanya sunuluyor.

Ayrıca Renault’da temmuz ayında indirimlerin de devam ettiği açıklandı. Clio ailesinde bin 500 TL, Symbolde bin TL, Captur’de 6 bin TL ve diğer Renault binek modellerde 2 bin 500 TL tutarında indirimler bulunuyor. Bu indirimlerle; Clio 38 bin 650 TL, Megane HB 49 bin TL, Fluence 56 bin 800 TL, Symbol 38 bin 950 TL, Captur 53 bin 250 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bir önceki makalemiz olan Kendi motorumuzu ürettik isteyen markaya da satarız başlıklı makalemizi okudunuz mu?

1 yorum
  1. Vipgo Maltepe

    […] Renault’ya özel bir taşıt kredisi olan Renault Plan ile müşteriler, düşük taksitlerle borcunu ödeyebiliyor. Tüm binek otomobillerde geçerli olan kampanya kapsamında Cilo HB 399… İşte Renault’nun Temmuz fiyatları […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: