modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Jeep Gladiator için dört kapılı gövdede yarım kapı seçeneği yolda

Fiyatı yüksek olsa da buna değer.

0 141

Jeep Wrangler’ın 4 kapılı gövdesi, 2021’in ilk aylarında yarım kapı seçeneğine kavuşmuştu. Şimdi de aynı seçenek, Wrangler’ın pick-up versiyonu niteliğindeki Gladiator için geçerli olacak!

Mopar Insiders’ın hazırladığı rapora göre, Gladiator için çift kapılar Jeep bayilerinden sipariş edilebilir. Mopar Özel Mağazası aracılığıyla sunulan ve teslimat sırasında kamyonun içinde paketlenmiş, yarım kapılarla kurulan standart kapılar da siparişe dahil oluyor.

Kapıları değiştirmenin sadece birkaç dakika sürdüğü ve bu işlemin hayli kolay olduğu söyleniyor. Yarım kapıların, elektrikli aynalar ve kilitler dahil kör nokta algılama gibi özelliklerle de uyumlu olduğunu söyleyelim. Pick-up için standart veya birinci sınıf yumuşak tavan seçenekleri bulunan iki farklı fermuarlı üst pencere bölümü seti sunuluyor.

Açılır tavan kaldırıldığı zaman yarım kapılar son derece iyi bir açık hava deneyimi sunuyor. Böyle güzel özelliklerin bir araya geldiği Gladiator’un fiyatı da tahmin edildiği gibi yüksek. Yarım kapılar için, birinci sınıf üst pencerelere sahip çift kapılı grubun 4.995 dolara mal olduğu belirtiliyor. Standart kalitedeki üst pencerelerde fiyatlar biraz oynasa da yaklaşık 4.590 dolar bandına tekabül ediyor.

Paket, Mopar Custom Shop’tan geçtiğinden dolayı Jeep Gladiator’ın çevrimiçi yapılandırıcısında listelenip listelenmeyeceği belirlenmedi. Biz bu haberi yazarken herhangi bir basın duyurusu veya yeni bir gelişme olmadı. Yeni bilgiler ortaya çıktığı zaman siz okuyucularımızı her zaman yaptığımız gibi anında bilgilendireceğiz.

 

Bir önceki makalemiz olan 2022 Nissan Z yeni teaser videolarıyla tanıtıldı başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.