modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Jeep Renegade ön sipariş almaya başladı

0 161

Jeep® markasının küçük SUV segmentinde yer alan ilk modeli Renegade,Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Ekim sonundaTürkiye pazarında sunulacak olanmodel, Jeep® Türkiye’nin resmi web sitesi ve Facebook hesabı üzerinden önrezervasyon yapılarak satın alınabiliyor. Ön satıştan yararlanmak isteyen Jeep® tutkunları, yeni Renegade’in motor, dış ve iç mekân gibi konfigürasyonunu kendi tercihleri doğrultusunda yapabiliyor. Dileyen müşterilere, Jeep®’e özgü “Renegade Yıldızı” ise hediye olarak sunuluyor. Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep® Türkiye’nin web sitesi www.jeep.com.trve Jeep Türkiye Facebook hesaplarından(https://www.facebook.com/JeepTurkiye) gerçekleştirilen ön satış ve rezervasyon kampanyası,Ekim ayının sonuna kadar sadece 300 araç için geçerli olacak.

Renegade’ini Oluştur ve Rezerve Et

Jeep® Renegade’esahip olmak isteyenler,www.jeep.com.tr veyahttps://www.facebook.com/JeepTurkiye adreslerine girerek, kendi beğenilerine göre konfigürasyon yapabiliyor. Aracınversiyonunu, motor tipini, gövde rengini, döşeme tipini ve jant özelliklerini seçen kullanıcılar, kampanya süresincehediye edilen, ön kapılar ve motor kapağı üzerindeki özel Renegade Yıldızı’nı da opsiyon olarak tercih edebiliyor. Müşteriler, site üzerinden yetkili bayi seçerek, rezervasyon işlemini tamamlıyor. Türkiye’de 75.250 TL’denbaşlayan fiyatla satışa sunulmaya hazırlananJeep® Renegade, 1.4 litre benzinli 140 HP Manuel ve 1.6 litrelik dizel 120 HP Manuel motor seçenekleriyle pazarda yerini alacak. Limited ve Longitude versiyonları tercih edilebilen Renegade’in, 2.0 litrelik Trailhawk versiyonu ise sipariş üzerine getirilecek. Jeep® Renegade’in 1.4 litre benzinli otomatik versiyonunun ise 2015 yılının Mayıs ayından itibaren pazara sunulması planlanıyor.

Bir önceki makalemiz olan 3 Bin $’a Bugatti Veyron Sahibi Nasıl Olunur? başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: