modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Makyajlı Porsche Cayenne Tanıtıldı

0 95

Alman üretici sevilen SUV modeli Cayenne üzerinde değişikliklere giderek önümüzdeki yıl piyasaya sürecek. Bu değişiklikler arabanın görüntüsünden çok motor yapılarını kapsamakta.
Revize edilen far ve tampon tasarımları, farklı jant seçenekleri ve küçük detaylar ile Porsche’un kaslı ancak sert çizgilere sahip tasarım çizgileri bu model üzerinde daha da belirgin hale getirilmiş.
2015 Porsche Cayenne
2015 Porsche Cayenne’ın iç mekanında da pek bir değişiklik görünmüyor, yenilenen direksiyon simidi öne çıkıyor.
Kaputun altında ise çift turbo beslemeye sahip, 3.6 litre hacimli 420 beygir gücünde ve 550 Nm maksimum tork üretim değerine sahip motor dikkat çekiyor. Bu motor ile makyajlı Cayenne 0-100 km/s hıza 5.5 saniyede erişirken maksimumda 259km/s hıza erişebiliyor. Ayrıca Sport Chrono paketi ile bu motor üzerinde 0-100 km/s hıza 0.1 saniye ha hızlı erişebiliyor.
2015 Porsche Cayenne
Arabada sunulan özellikle de dikkat çeken elektrik destekli hibrid motor alternatifi 3.0 litre hacimli altı silindirli motoru ile 333 beygir güce sahip bu motoru elektrikli motor 95 beygir güç ile destekliyor. 590 Nm maksimum tork üretim değerine sahip arabanın 0-100 km/s hıza erişmesi 5.9 saniye sürüyor. Maksimumda 243 km/s hıza erişebilen arabanın sadece elektrikli motoru ile yatığı hız 124km/s ve sadece elektrikli motoru ile 36 km yol yapabiliyor.

Bir önceki makalemiz olan Citroen Divine DS concept Detaylandı başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: