modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Micra Satışa Sunuldu

0 250

2002 yılından beri ülkemiz ve dünya otomobil piyasalarında boy gösteren Nissan Micra yenilenen yüzü ve teknolojisi ile 36.900 TL’den başlayan fiyatlarla vitrinlerdeki yerini aldı.

Sadece 1.2 litrelik benzinli motor seçeneği ile piyasaya sürülen Yeni Micra 2 farklı donanım paketi ve CVT otomatik şanzıman seçeneği ile sunuluyor.

Selefi ile aynı teknik verileri paylaşan Yeni Micra’da motor hacmi, yakıt tüketimi ve hatta hızlanma değerleri bile bir önceki versiyon ile aynı özelliklere sahip.

Özellikle hedef aldığı bayan sürücü kitlesi için daha büyük görünmeye çalışan Yeni Micra 45 mm büyüyerek toplam 3825 mm uzunluğa erişmiş olmasına karşın, yükseklik ve genişlik olarak bir önceki versiyonuna göre 10 mm daha kısalmış.

Yeni Nissan Micra, Akıllı anahtar, navigasyonlu multimedya sistemi, akıllı park asistanı, günlük yaşam için kullanılabilen saklama gözleri ve tüm standart donanım teknolojilerini barındırması ile bayanların olduğu kadar erkek sürücülerinde ilgisini çekebilecek bir yapıya dönüşmüş.

Bir önceki makalemiz olan Mini VW Almanyada Satışta başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: