modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Nissan Türkiye yöneticisi Mehmet Akın veda etti

0 11

“Değerli Arkadaşlar,

Bugün itibari ile 16 Ocak 2006 tarihinde göreve başladığım Nissan Otomotiv A.Ş.’den, yine otomotiv sektöründe yeni bir heyecana atılmak üzere ayrılıyorum. Geçen süre zarfında ki, tam tamına 3.148 gün olmuş, hayatımda hiç unutmayacağım şeyler yaşadım. Yaşanabilecek en büyük mutluluklardan bir çoğunu yaşadığım Nissan ailesinden ayrılırken kalbimin bir kısmında hüzün ama bir kısmında da yeni limanlara yelken açmanın heyecanını yaşıyorum.

Toplam yaşımın %21’ini geçirdiğim Nissan ailesi, hem insani hem de profesyonel olarak bir çok öğretiyi kazanmama neden oldu diye düşünüyorum (arada kaçırdıklarımın daha fazla olma ihtimali de az değil). Sizlerle Nissan markasından veda ederken geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığım bir yazının ana başlıklarını paylaşmak istiyorum;

1. Karşına çıkan kişiler her kimse, doğru kişilerdir.
2. Yaşanmış olan her ne ise, sadece yaşanabilecek olandır.
3. İçinde başlangıç yapılan her an doğru andır.
4. Bitmiş olan şey bitmiştir.

Nissan Markası sayesinde karşılaştığım herkesin benim için doğru kişiler olduğunu, yaşananların bir şekilde yaşandığını ve sadece onun yaşanabileceğini, Nissan’da işe başlangıcım ne kadar doğru ise bugün verdiğim kararımın da benim için o kadar doğru bir karar olduğunu, bitmiş şeylerin ise bittiğini düşünerek Nissan’dan ayrılıyorum.

Yeni platformlarda görüşmek ümidi ile şimdilik hoşça kalın.

Sevgi ve saygılarımla”

Bir önceki makalemiz olan Volkswagen Golf 2017'ye hazırlanıyor başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: