modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Nissan X-Trail 2015’e Ucuzlayarak Giriyor

1 230

Yeni Nissan X-Trail, Ağustos ayında 99.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. X-Trail selefine göre 45.000 TL daha ucuz. Tasarım alanında ise Qashqai ile büyük benzerliklere sahip.

X-Trail, Türkiye’ye sadece 1.6 litrelik dizel motorla ithal edilecek. Yeni X-Trail’de 130 HP güç ve 320 Nm tork üreten motoruna manuel ve CVT otomatik olmak üzere 2 adet farklı şanzıman seçeneği var.

Ayrıca önden çekişli ve dört tekerlekten çekiş seçeneğiyle de satın alınabilecek model eski modele göre 17mm daha uzun ve 300mm daha geniş olarak satışa sunuluyor.

X-Trail’in her ne kadar ölçüleri değişşe de arazi kabiliyeti önceki versiyonlarına göre güçsüz kalmış. X-Trail 6 adet donanım paketi ile zengin bir seçeneğe sahip iken 5 ve 7 kişilik oturma imkanını müşterilerine sunacak. Nissan Türkiye’nin Yeni X-Trail modeli için yıllık 3.000 adet satış yapmayı planlıyor.

Bir önceki makalemiz olan Böyle Taksi Gördünüz mü? (Foto Galeri) başlıklı makalemizi okudunuz mu?

1 yorum
  1. Vipgo Beykoz

    […] X-Trail, Türkiye’ye sadece 1.6 litrelik dizel motorla ithal edilecek. Yeni X-Trail’de 130 HP güç… Nissan X-Trail 2015′e Ucuzlayarak Giriyor […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: