modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Nissan’dan Yılın Son Fırsatı!

1 185

Nissan Aralık ayında; Qashqai, Juke ve Micra modelleri için birbirinden cazip yılsonu kampanyaları başlattı.

Nissan Ailesi’nin dikkat çeken modellerine sahip olmak isteyenler için yılın son fırsatı başladı. Nissan’ın en çok tercih edilen Qashqai, Juke ve Micra modellerindeki fiyat ve faiz avantajları kaçırılmayacak fırsatlarla sunuluyor.

Crossover segmentinin lideri Qashqai’ye sahip olmak isteyenler yüzde 0,89 faiz ve 20 ay vadeyle 40 bin TL kredi fırsatının yanında, akaryakıt istasyonlarından 2 bin TL değerinde hediye yakıt kazanıyor. Farklı tasarımıyla öne çıkan Juke modellerine sahip olmak isteyenlere, 49.990 TL’den başlayan cazip fiyata ek olarak yüzde 0,59 faiz ve 20 aya varan vadeyle 30 bin TL de kredi sunuluyor. Şehrin vazgeçilmezi Micra ise 36.990 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor. Ayrıca Micra ve Note sahibi olmak isteyenler, yüzde 0,59 faiz ve 15 aya varan vadelerle 15 bin TL kredi koşulundan yararlanabiliyor.

Türkiye geneline yayılmış Nissan yetkili satıcılarına uğrayanlar Aralık ayı sonuna kadar bu cazip kampanyalardan yararlanma imkânı bulacak.

Bir önceki makalemiz olan Skoda’dan sıcak kış kampanyası başlıklı makalemizi okudunuz mu?

1 yorum
  1. Vipgo Üsküdar

    […] Nissan Ailesi’nin dikkat çeken modellerine sahip olmak isteyenler için yılın son fırsatı başladı. Nissan’ın en çok tercih edilen Qashqai, Juke ve Micra modellerindeki… Nissan’dan Yılın Son Fırsatı! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: