modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Peynir ekmek gibi sattı ve tükendi

1 249

Alman markanın satış rakamlarının artmasında önemli bir kilometre taşı olan Panamera’nın yalnızca 100 adet üretilen Exclusive Serisi, satışa çıktığı andan itibaren 48 saat içerisinde tükendi.

Panamera Turbo S Executive’in üzerine inşa edilen bu özel otomobil, Executive versiyona göre; 150 mm daha uzun dingil mesafesine sahip. Koyu siyah metalik rengi, 20 inç boyutundaki alaşım jantları ve büyük hava girişleri aracın belirgin değişiklikleri arasında yer alıyor.Kabin içerisi de en az dışı kadar etkileyici ve sıradanlığa “hayır” diyen bir görüntüye sahip.

Poltrona Frau deri döşemeye ev sahipliği yapan iç mekandaki işçilik göz dolduruyor.Agatha Chestnut kahverengi koltuklar ve alt kapı panelleri, Panemara Exclusive’in dikkat çekici yanlarından…10.1 inç boyutundaki multimedya ekranı da yine bu özel aracın iç mekanını güzelleştirenler arasında.Porsche Panamera Exclusive Serisi’nin kalbini 4.8 litrelik 570 HP güç ve 800 Nm tork üreten V8 bir ünite attırıyor.Bu motor aracın 0’dan 100 km/s hıza 3.9 saniyede çıkmasını sağlarken, maksimum hız ise 310 km/s olarak açıklanıyor.Bu özel otomobilin fiyatı ise 250.000 Euro.

Bir önceki makalemiz olan 3 Lira ile 150 Km yol gidecek başlıklı makalemizi okudunuz mu?

1 yorum
  1. Vipgo Travesti

    […] Panamera Turbo S Executive’in üzerine inşa edilen bu özel otomobil, Executive versiyona… Peynir ekmek gibi sattı ve tükendi […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: