modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

PPG Türkiye, Servislerde Süreçleri MPV Ile Iyileştirecek !

0 252

Program çerçevesinde servisleri ziyaret edecek PPG uzmanları kaza geçiren araçlarda tamir ve boyanın en etkili şekilde yapılması, işyerinde verimliliğin ve kalitenin en üst düzeye çıkartılması, toplam maliyetlerin düşürülmesi amacıyla inceleme ve analizler yaparak öneriler geliştirecek.
ABD ve Kuzey Amerika’da elde edilen 20 yıllık MVP deneyimleri ışığında uygulanacak olan program çerçevesinde çok sayıda servisin ziyaret edilerek, iyileştirme öneri ve uygulamalarının geliştirilmesi amaçlanıyor.
PPG Türkiye Pazarlama Müdürü Çağrı Kırteler, PPG’nin Dünya’nın farklı yerlerinde yüksek bir başarı ile uygulanan MVP programını Türkiye’de hayata geçirmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi.
Dünyanın önde gelen otomobil, endüstriyel, paketleme, dekoratif boya, fiberglas (camyünü) ürün ve hizmet sağlayıcılarından olan PPG’nin kaza geçiren araçlara sunulan boya tamir servis hızını ve kalitesini arttırmak amacıyla hayata geçirdiği MVP programının Türkiye oto boya sektöründe iş süreçlerini iyileştirilerek kalite çıtasını yükselteceğini vurgulayan Kırteler, “PPG’nin 20 yıllık MVP deneyimini ve çözümlerimizi oto boya servislerimizin hizmetine sunacağımız MVP çalışmamızı mümkün olduğunca fazla sayıda oto boya servisimize ulaştırmak istiyoruz” dedi.
PPG Türkiye İş Geliştirme Müdürü Ulaş Ata ise, MVP programının servislerin en önemli bölümlerinden olan boya-kaporta kısmındaki süreclerinin iyi yonetilmesine ve karlılığının yükselmesine üst düzey katkı yaptığından bahsetti ve bu aşamada Türkiye’de bir ilk olan MVP ile kaliteli, hızlı ve kazançlı iş yapmanın anahtarını sunduklarını söyledi.
MVP kadrosunun giderek genişlendiğini ve geliştiğini belirten Ulaş Ata, “Programa karşı giderek artan talebi karşıladığımız için kıvanç duyuyoruz” dedi.

Bir önceki makalemiz olan Otomobil alan en çok neye bakıyor? başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: