modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Renault’dan aşı seferberliğine destek!

0 233

Geçtiğimiz haftalarda yazdığımız makalemizde, Renault firmasının kampanyalarından bahsetmiştik. Birçok modelde faiz ve nakit indirimi sunan Renault, bu sefer farklı bir kampanya ile karşımızda.

COVID-19 salgını döneminde aşılama sürecini destekleyen Renault, Eylül ayının sonuna kadar yeni bir kampanya yapıyor. Tüm binek otomobillerde geçerli olmak üzere, en az iki doz COVID 19 aşısını olan müşterileri,+1 yıl garanti (Maxxi Warranty) ürününün satın alınması durumunda araç fiyatında 1.000 TL indirim bekliyor.

Ancak Renault’un kampanyası, firmaların aşılama sürecine ilk desteği değil. Bu senenin başında ülkemize tekrar dönen UBER firması, geçtiğimiz aylarda kampanya başlatmıştı. Bu kampanya kapsamında İstanbul ve Ankara’daki devlet hastanelerine aşı için giden Uber taksi kullanıcılarına gidiş-dönüş iki adet ücretsiz yolculuk hediye edilecek. Bu kampanyadan sadece UBERAŞI koduyla aşı merkezlerine giderseniz yararlanabileceksiniz. Uygulamadan alınacak aşı kodu iki yolculukta kullanılabilecek ve yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 40 TL olacak.

Uber’in resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ise şu şekilde: “UBERAŞI kodu ile İstanbul ve Ankara’daki devlet hastanelerine aşı için giden tüm kullanıcılarımıza gidiş dönüşte iki ücretsiz yolculuk hediye ediyoruz! Kendiniz veya bir yakınınız için kullanabilirsiniz.”

Bir önceki makalemiz olan Subaru Forester Wilderness'tan bir teaser daha geldi! başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.