modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Skoda ingilterede Satışta

0 284

Skoda yenilenmiş Yeti modeli için özellikleri ve ayrıntılarıyla birlikte İngiltere fiyatını açıkladı ve hem normal hem de Outdoor versiyonlarının SUV benzeri bir görünüşe sahip olacağı belirtildi.

Her iki model de 16.600 Pound’dan başlayacak. Fakat Yeti, zirve yapan Elegance modelinin 2.0 TDI formunda, 21.275 Pound’a varabilirken, eğer Outdoor L&K 2.0 TDI 4×4 seçeneği tercih edilirse fiyat 26.625 Pound’a kadar çıkabilecek.

Yeni dış tasarımın yanı sıra, yeni makyajlı model aynı zamanda eklenmiş dört motorda da düşük Karbondioksit salınımı, yeni teknoloji dikiz plan park kamerası, LED’li ve gündüz de çalışan bi-xenon farlar, anahtarsız giriş ve Ay Beyazı, Orman Yeşili, Metalik Gri ve Manyetik Kahverengi olmak üzere dört yeni metalik renk seçenekleriyle birlikte geliyor.

Daha sağlam görünüşlü Yeti Outdoor SUV tarzı olan ve off-road kullanımına uygun tamponları, yanlarda siyah süsler, yeni tekerlekler ve hepsinden önemlisi beşinci nesil yeni Haldex dört tekerlekli çekiş sistemiyle öne çıkıyor.

Bir önceki makalemiz olan Mini VW Almanyada Satışta başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: