modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Son Detaylarıyla 2016 Mercedes-AMG GT S

0 236

Tamamen yenilenmiş 2016 Mercedes-AMG GT S için tutku ve çekiciliğin bir başarısı demek çok yanlış bir tanım olmayacak gibi görünüyor.
2016 Mercedes-AMG GT S

Nefes kesen performansı, gözlerinizi ayıramayacağınız tasarımı ve yolu bile korkutan motorunun sesi ile daha şimdiden kendine aşık ettirdi diyebiliriz.
AMG mühendisleri tarafından Affalterbach yarış pistinde yaratılan bu harika oyuncak 0′dan 100′e 3.7 saniyede ok gibi fırlatan yeni AMG 4.0-litre V8 biturbo motor, 7-ileri çift-debriyaj vites ile donanımlı olacak.Hafif kasa ağarlığı ve yıldırım hızında lightning-fast power transfers sayesinde köşeleri heyecan verici ve pürüzsüz bir şekilde alacak şekilde tasarlandı ve bunun anlamı yeni Mercedes-AMG GT S alışılmış standart dinamik performansı kökten değiştirecek bir yenilik getirecek olması.
2016 Mercedes-AMG GT S
Göz alıcı yeni AMG kanat şeklindeki ön konsol, spotlight şeklinde tasarlanmış 4 adet havalandırma deliği ve aracın içine tamamen hakim orta konsol ile pilot kabini gibi tasarlanmış.Aracın içinde görülen ve dokunulan bütün ayrıntılar sadece Mercedes tarafından verilebilecek en yüksek kalite malzeme ve işçiliğin izlerini taşıyor.
2016 Mercedes-AMG GT S
Mühendislik harikası 2016 Mercedes-AMG GT S 2015 ikinci çeyrekte yollarda olacak.

Bir önceki makalemiz olan Hyundai Grand i10 başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: