modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Toronto’nun Yeni Streetcar, Inside and Out Çıkış

0 33

Neredeyse burada: 31 Ağustos, yeni tramvay 510 Spadina güzergahı üzerinde onun resmi Toronto ilk yapacaktır. Biz eylem gördüm bir çift bir kez daha önce, ama Brad Ross, TTC için iletişim başkanı ve Andy Byford, TTC CEO’su, yeni bir görüntü explainer onun özelliklerinden daha fazla vurgular ve için Torontonians hazır olsun amaçlamaktadır ve daha transit sistemine yeni eklenen bu heyecan.

TTC yeni araçların 204 sipariş etti, ve biz yıllardır aşina büyüdüğümüz olanlardan oldukça farklı olacak: Onlar (yüksek taşıma kapasitesi, klima, kapı ve dört set övünme olacak hangi ) azaltılmış yatılı kez anlamına gelecektir; Onlar sessiz olması ve yumuşak bir sürüş sunarız; ve onlar, ve adalarda olmadan yolları üzerinde kurulabilir bir rampa sayesinde tüm biniciler için tamamen erişilebilir olacak.

Biniciler operatör ile konuşmak isterseniz, onlar interkom-sarı alarmı şerit acil durumlarda basılabilir kullanabilirsiniz.

Araç ayrıca akılda sürücüleri ve bisikletçiler güvenliği ile tasarlanmış unsurları içeriyor: Sekiz yanıp sönen ışıklar yol kullanıcıları kapıları olduğunuzu bildiririz onun tarafında yer açmak-ve arkasında yanıp sönen bir işaret bu gerekli olduğunu onları uyarır Tramvayda arkasında dur.

Sen henüz TTC önümüzdeki beş yıl içinde kalan yolları üzerinde onları aşamalı olacak tüm kasabada bir süre içinde bu uzun, bendy, devlet-of-the-art tramvayları görmezsiniz:

2015: 511 Bathurst, 509 Harbourfront
2015-16: 505 Dundas
2016-17: 501 Kraliçe, 508 Lake Shore, 504 Kral
2018-19: 512 Clair, 502 Downtowner, 503 Kingston Road, 506 Carlton
Yeni modelin niftier yönlerini İki? Aracın dışında “kapı açık” ve yolcular kendileri tarafından tüm basabilirsiniz rampa dağıtma düğmeleri bulunuyor.

Bir önceki makalemiz olan Romeo'nun Makyajlı Sporcusu İçin Tarih Belli Oldu başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: