modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Volvo XC90 R-Design Tanıtıldı

0 170

Yeni model modifiye edilmiş arka ve ön tamponlar, full aerodynamic kasa, büyük çelik jantlar, çift egzoz borusu, gümüş tavan yayları ve mat gümüş yan aynalarıyla adeta daha atak bir görünüme bürünmüş.
Volvo aracın iç kısmını tasarımı yeni olan spor koltuklar, delik tasarımlı deri direksiyon ve direksiyon pedalları ve spor pedallar ile donatmış.
Volvo R-Design’ı standart model Momentum’un bir üstü, daha lüks Inscription modellenin ise sportif versiyonu olarak lanse edeceğini açıkladı.
Volvo’nun Satış ve Müşteri ilişkileri Başkan Yardımcısı Alain Visser yaptığı açıklamada; Prensipte, Inscription ve R-Design’ı daha önce üretilen yüksek modellerin yerine getirdik. Her iki modelde içerik olarak kendi alanlarında daha zengin ve kendine özgü özelliklere sahip olduğunu açıkladı.

Aracın motoru XC90 standart ile aynı olan dizel ve benzinli olarak ikiye ayrılmış 4-silindirli motora motora sahip olacak.
Araç ayrıca arka akslara 80 bhp (60 kW) elektrik gücü verenve toplamda gücü 400 bhp (298 kW) olacak olan T8 hibrid versiyonu olarak ta temin edilebilecek.
Volvo XC90 R-Design’ın Ekim’de başlayacak olan siparişlerini Mayıs 2015′de sahiplerine teslim edecek.

Bir önceki makalemiz olan Skoda’dan sıcak kış kampanyası başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: