modifiye, tuning, son model otomobiller, oto haber, testler ve teknik verilere bizimle ulaşın

Yeni Honda Civic Sedan Satışta

2 104

Önceki modeliyle aynıtasarıma sahip yeni Civic, ölçü ve motor seçenekleri ile makyajlanmasını ve ön ızgaradaki yeni krom detayını göz ardı etmek mümkün değil.

Önceki modelinden farklı olarak 3 donanım paketine deri döşeme koltuğa sahip yeni Executive donanım paketi de eklenen yeni Honda Civic Sedan yine 1598 cc’lik 125 beygir güç üreten düz ve otomatik şanzıman seçenekleri sahip olarak satışa sunuldu.

Benzinli ve LPG’li seçenekleriyle satışa sunulan yeni Civic Sedan’da öne çıkan yenilikler ise iç mekan renkleri, lastik basıncı kontrol sistemi, radyatör paneli tasarımı ve jantlar olarak belirtilmiş.

Eller serbest telefon görüşmeleri destekleyen bluetooth sistemi standart olarak karşımızda iken Elegance donanım seçeneğinde Sunroof’a otomatik yıkama tertibatlı xenon farlara ve ısıtmalı koltuklar yeni Civic Sedan’ın özellikleri arasında yer alıyor.

Ayrıca 940 TL fark ile Yeni Honda Civic Sedan modeli LPG sistemi ile de satışa sunuldu.

Yeni Honda Civic Sedan’ın Fotoğraf Galerisine gitmek için tıklayın

Bir önceki makalemiz olan KIA Sportage Comfort (Foto Galeri) başlıklı makalemizi okudunuz mu?

2 Yorumlar
  1. […] Önceki modelinden farklı olarak 3 donanım paketine deri döşeme koltuğa sahip yeni Executive donanım paketi de eklenen… Yeni Honda Civic Sedan Satışta […]

  2. Vipgo Bostancı

    […] Yeni Honda Civic Sedan Satışta […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Soruyu cevaplayınız: